Pikad särgid ja jakid


Täpsusta valikut
Aastaaeg
Pikkus
Tüüp
Sugu
Bioracer Aero Rain Jacket
*Disainitud aero asendis sõitmise jaoks*Vihmakindel ja kerge kaaluga*Hingav*Tugev veekindel lukk koos "lukugaraažiga"*Ventilatsiooni ava selja peal*Silikoonist libisemiskindel vööpael..
89.00€
Bioracer Cristallon Rain Jacket
Kerge vihmakindel jakkHingavad õhuaukudega küljepaneelid..
55.00€
Bioracer Rainy 2.0
Rainy 2.0 on ülikerge vee- ja tuulekindel jakk aerodünaamilise võistluste spetsiifilise lõikega.Ventilatsiooniaugud kaenla all ja õlgadelPower Eyelet õhuaeugud parandavad ventilatsiooni ja tõstavad higi aurustumistTeibitud õmblused ja kaetud lukk..
149.00€
Bioracer Speedwear Concept Kaaiman Jacket
*Aero lõikega body fit*3D niiskust reguleeriv termo sisemine võrk*Kaaiman vee-/vihmakindla membraaniga pealmine kiht*Ultraheliga ühendatud õmblused*Kinnitatakse vee-/vihmakindla PU kihiga tugev lukkBioracer kõige võimsam vihma- ja tuulekindel jakk igasuguse ebameeldiva ilma jaoks...
189.00€
Bioracer Spitfire Tempest Light Jacket
Peamine materjal Tempest Light Kitsad ja pikad varrukad3 kergesti kättesaadavat ja veekindlat tagataskut koos kaitsva voodrigaDisainitud sügis- ja kevadilmas võistlemiseks (5*C-18*C)...
89.00€
Bioracer Spitfire Tempest Protect Winter Jacket
*Isoleeriv ja väga nähtav jakk*Tempest Protect materjal*Black Pixel varrukad ja õlad*kitsa ja pika lõikega mansett*3 kergest kättesaadavat ja veekindlat tagataskut koos kaitsva voodrigaSaadaval lühikese ja pika "sabaga"..
170.00€
Tooted 1 - 6, tooteid kokku 10, lehekülgi 2