Püksid

Bioracer on rattamaailmas ülituntud Belgia päritoluga  rattariiete tootja. Belgia, Saksamaa ja Hollandi koondiste pikajaline partner on tuntud oma innovaatiliste ja ülikvaliteetsete riiete poolest, mille üks ja ainus eesmärk on sõitjale pakkuda parimat kvaliteeti, olgu see mugavuse, kiiruse või välimuse suhtes. Lisaks kõigele on Bioracer üks väheseid rattariiete tootjaid, kellel on täielik kontroll oma tootmise üle. Kasutatakse ainult parimaid Euroopast pärit materjale, et tagada ülim kvaliteet. Bioraceri riiete abil on toodud võite kõikidelt tasemetelt, teiste hulgas Olümpialt, Maailmameistrivõistlustelt, Euroopa meistrivõistlustelt ja maailma karikasarja etappidelt.

Täpsusta valikut
Aastaaeg
Pikkus
Sugu
Bioracer Temp Control Cross Tights
Pikad Temp Control materjalist püksidLai jalarihmTerve jala ulatuses lukud mõlemal jalalEnne ja pärast võistlusi kasutamiseks mõeldud pikad püksid, millel on mugava jalga panemise ja eemaldamise jaoks kogu jala ulatuses lukud...
78.00€
Bioracer Vesper Bibshort Soft
Naiste sõbralikud sõidupüksidLycra püksidNetz materjalist traksidPehmest Lycrast jala mansetidVapor Uni padiNaiste jaoks mõeldud sõidupüksid. Kõrge kvaliteet hea hinna juures..
105.00€
Tooted 1 - 2, tooteid kokku 2, lehekülgi 1