Püksid

Bioracer on rattamaailmas ülituntud Belgia päritoluga  rattariiete tootja. Belgia, Saksamaa ja Hollandi koondiste pikajaline partner on tuntud oma innovaatiliste ja ülikvaliteetsete riiete poolest, mille üks ja ainus eesmärk on sõitjale pakkuda parimat kvaliteeti, olgu see mugavuse, kiiruse või välimuse suhtes. Lisaks kõigele on Bioracer üks väheseid rattariiete tootjaid, kellel on täielik kontroll oma tootmise üle. Kasutatakse ainult parimaid Euroopast pärit materjale, et tagada ülim kvaliteet. Bioraceri riiete abil on toodud võite kõikidelt tasemetelt, teiste hulgas Olümpialt, Maailmameistrivõistlustelt, Euroopa meistrivõistlustelt ja maailma karikasarja etappidelt.

Täpsusta valikut
Aastaaeg
Pikkus
Sugu
Bioracer Epic Bibshort
Mõõdetud, õmmeldud ja lõigatud sõiduasendisÕmblusteta traksidVähendatud materjalide ja õmbluste kogusKerge kaaluga minimalistlik disainVapor meeste padiBioraceri tipptasemel sõidupüksid, disainitud ilma ühegi kompromissita...
149.00€
Bioracer Spitfire Bibtight Tempest
Soojad ja insuleeritud pikad püksid külmade ilmade jaoksTempest materjalLisamaterjal põlve juuresPixel materjal jalgadelPikad püksid talviseks sõitmiseks alla 5*C..
120.00€
Bioracer Spitfire Race Proven Bibshort
Aerodünaamiline lõigeLycra materjalMugavalt vormitud haaratsidLaiad elastilised gripperid reie ümber..
85.00€
Bioracer Temp Control Cross Tights
Pikad Temp Control materjalist püksidLai jalarihmTerve jala ulatuses lukud mõlemal jalalEnne ja pärast võistlusi kasutamiseks mõeldud pikad püksid, millel on mugava jalga panemise ja eemaldamise jaoks kogu jala ulatuses lukud...
78.00€
Bioracer Vesper Bibshort Soft
Naiste sõbralikud sõidupüksidLycra püksidNetz materjalist traksidPehmest Lycrast jala mansetidVapor Uni padiNaiste jaoks mõeldud sõidupüksid. Kõrge kvaliteet hea hinna juures..
105.00€
Bioracer Vesper Bibtight Tempest
Soojad ja insuleeritud pikad püksid talvises ilmas sõitmiseks.Tempest materjalLisamaterjal põlvedelVapor uni padiNaistele mõeldud soojad talvised püksid. Sõitmiseks alla 5*C..
120.00€
Tooted 1 - 6, tooteid kokku 6, lehekülgi 1