Kombed

Bioracer on rattamaailmas ülituntud Belgia päritoluga  rattariiete tootja. Belgia, Saksamaa ja Hollandi koondiste pikajaline partner on tuntud oma innovaatiliste ja ülikvaliteetsete riiete poolest, mille üks ja ainus eesmärk on sõitjale pakkuda parimat kvaliteeti, olgu see mugavuse, kiiruse või välimuse suhtes. Lisaks kõigele on Bioracer üks väheseid rattariiete tootjaid, kellel on täielik kontroll oma tootmise üle. Kasutatakse ainult parimaid Euroopast pärit materjale, et tagada ülim kvaliteet. Bioraceri riiete abil on toodud võite kõikidelt tasemetelt, teiste hulgas Olümpialt, Maailmameistrivõistlustelt, Euroopa meistrivõistlustelt ja maailma karikasarja etappidelt.

Täpsusta valikut
Distsipliin
Pikkus
Sugu
Bioracer Speedwear Concept RR Suit
Disainitud suurtel kiirustel võistlemise jaoksAirstripe varruka lisadSpeed Silk torso2 kergesti kättesaadavat tagataskutVapor Meeste padiLai elastiline jala gripper..
199.00€
Bioracer Speedwear Concept Tri Suit
Aero Triatloni lõigeVarruka ja selja materjal Airstripe Speed Silk torso, küljed ja püksidTri padi (triatlonide, treki ja eraldistartide jaoks)Lai elastiline Powerband jala gripper..
199.00€
Bioracer Speedwear Concept TT Suit
Aerodünaamiline eraldistardi jaoks loodud lõigeAirstripe varrukadSpeed Silk torso ja varrukad2 kergesti kättesaadavat tagataskutVapor meeste padiLai elastiline gripper..
209.00€
Bioracer Tri Suit Team Women
Kombe on tehtud mugava ja anatoomilise lõikegaPüksid on tehtud Aquaracer materjalist ja on töödeldud hüdrofoobseltSilikoonist anti-slip materjal jalgadel, triatloni padi ja üks tasku seljapealTugev YKK lukk, mida on võimalik avada ja kinnitada poolele teele, ilma, et ta sportimise ajal liiguksNaiste..
99.00€
Tooted 1 - 4, tooteid kokku 4, lehekülgi 1