Kuidas osta?

1. Kehtivus
Käesolevad tingimused kehtivad KODAR Jalgrattapood internetipoest tellitud kaupadele.

2. Hind ja kaubad
Kõik KODAR Jalgrattapood e-poes olevate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Kõikide kaupade pildid on illustratiivsed, kui ei ole märgitud teisiti. Müügil olevate kaupade puhul on valdavalt tegu uute toodetega, kasutatud tooted on selekteeritavad vastavatele kaubagruppidele klikkides.

3. Tellimuse vormistamine
Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige nupule "Lisa ostukorvi". Kui kõik soovitud tooted on valitud, klikkige Ostukorvil, kus saate muuta ka tootekoguseid. Jätkamiseks valige sobiv kohaletoimetamiseviis ja -hind. 
Tellimuse saate kinnitada klikkides nupule "Vormista tellimus". Võite vormistada tellimuse ka külalisena aga soovitame teha kliendikonto, et järgnevad ostud kulgeksid kiiremini, hallata ja jälgida oma tellimusi.
Täitke vajalikud infoväljad ja kinnitage tellimus.
Tehtud tellimus saadetakse koheselt ka Teie e-posti aadressile. Tellimus on aluseks kauba eest tasumiseks. Originaalarve saadetakse Teile koos kaubaga.


4. Kauba kohaletoimetamine
Tellimuse vormistamise lehel kontrollige, et Teie aadress oleks õige. Kohaletoimetamine toimub  vastavalt soovile kas Post24 pakiautomaati või  Venipak Kulleriga, kes toimetab kauba otse Teie koju või tellimusel märgitud aadressile. Kauba saatmist ei toimu enne, kui Meie pangakontole on laekunud ettemaks kogu tellimuse järgi tasumisele kuuluva summa ulatuses.
Post24 maksab 4€, kuller 6€. Tellimused, mille summa ületab 100 €, saadame kohale tasuta!

NB! Saadetise kättesaamisel Kullerilt, on SAAJA kohustus veenduda, et pakk oleks terve ja transpordikahjustuseta! Avage saadetis ja veenduge ka paki sisu seisus, enne kui annate kullerile allkirja, et paki vastu võtnud olete.
Hilisemaid pretensioone EI RAHULDATA!
Palume Teil vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile ning teatada sellest Meile elektronposti teel kardo@jalgratas.eu

5. Tellimuse tühistamine
NB! Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole ettemaksu tasunud 5 tööpäeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

Tehtud tellimuse saate tühistada saates vastava teate kardo@jalgratas.eu või helistate +3725640810 . Kui kaup on juba laost välja saadetud, siis tellimust enam tühistada ei saa!

6. Tellimuse täitmise tähtajad
Tellimuse täitmise tähtajad on 1-4 tööpäeva, sõltuvalt tellimusest. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel 1 tööpäeva jooksul peale ettemaksu laekumist.

6.1 Lepingust taganemise õigus ja raha tagastamine
Tarbijal on õigus sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. See ei kehti juriidilise isiku puhul!
Asja ostmise puhul algab tähtaeg asja üleandmisest tarbijale.
Teenuse puhul aga algab taganemistähtaeg lepingu sõlmimisest (VÕS § 56 lg 1)
Kauba peab tarbija müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest (VÕS § 562 lg 1)
Kauba tagastamisega seotud kulutused tasub tarbija!
Raha tagastatud kauba eest kantakse ostja pangakontole 14 päeva jooksul
Kindlasti tutvu hoolikalt E-poe kasutustingimustega enne nendega nõustumise kinnitamist!

8. Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.jalgratas.eu enda konto seadete all. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.