Kuidas osta?

Ostes vali esmalt e-poest välja sobivad tooted, salvesta need ostukorvi . Ostukorvi eest tasumisel vali kohaletoimetamise viis, maksa kauba eest arvega. Ostu kinnituseks saabub Sinu e-postiaadressile arve.

Kuidas leian üles huvi pakkuvad tooted?

Esmase valiku toodete juurde liikumiseks saad teha e-poe päiseribalt valides Rattad, Lisavarustus, Riided ja Varustus, Varuosad või Kehahooldus ning liikudes edasi valitud teema alamlehele. Alamlehelt omakorda saab edasi liikuda huvi pakkuva tootekategooria juurde. Sobiva toote leidmiseks võid kasutada ka otsinguakent, kirjutades sinna märksõna või toote nime.

Tootega lähemalt tutvumiseks klikka pildile, misjärel avaneb tooteleht vajaliku lisainfoga. Kui toode Sulle sobib, siis salvestab see ostukorvi. Seejärel võid jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist.

Kui palju kaupa tohib korraga e-poest tellida?

Selliseid piiranguid ei ole. Kui tellid korraga väga palju kaupa, siis võidakse see pakendada mitmesse pakki, kuid saad selle vormistada ühe tellimusena. Mõne toote juures võib olla piiratud korraga ostetavate toodete kogus.

Kuidas saan ostude eest tasuda?

Meie e-poest saad tooteid osta arvega.

Kõik makseandmed, sealhulgas makselinkide andmed, vahendab pangani Maksekeskus AS.

Kuhu saan kaubad tellida ja palju see maksab?

Jalgratas OÜ e-poest tellides võid kaubale tulla ise järgi Sanatooriumi 8, tellida kaubad Omniva pakiautomaati või Venipaki kullerteenust kasutades otse soovitud aadressile. Kaupa saab e-poest tellida Eestisse. Välismaale pakki tellida momendil ei saa.

Sanatootiumi 8 toodete tellimisel kohaletoimetamise tasu ei lisandu. Kaubad saab kätte Sanatooriumi 8 ette helistades 5640810.

Omniva pakiautomaati tellides lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 4.99 €.

SmartKULLERi kullerteenuse kasutamisel lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 3.99 € olenemata tellimuse kogumaksumusest või paki kaalust.

Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?

Sanatooriumi 8 järgi tulles saad kaubad kätte järgneval tööpäeval ette teatades tulekust telefonil 5640810. Nädalavahetusel ehk reedest pühapäevani  ostetud kauba saab kätte esimesel tööpäeval etteteatades telefonile 5640810.Omniva pakiautomaatidesse jõuab esmaspäevast neljapäevani ostetud kaup ostu sooritamisele järgneval päeval, reedest pühapäevani ostetud kaup hiljemalt järgneval teisipäeval. Saaremaa ja Hiiumaa pakiautomaatidesse saabub pakk 3 tööpäeva jooksul. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitame Sind SMS-teatega.

Venipaki kullerteenuse kasutajatele toimetatakse kaubad kohale otse tellimuses märgitud aadressile. Esmaspäevast neljapäevani ostetud kaubad tarnitakse kohale ostu sooritamisele järgneval päeval ajavahemikus kell 9.00-21.00. Reedest pühapäevani ostetud kaup jõuab kulleriga kohale hiljemalt järgneval teisipäeval. Kauba üleandmise täpse kellaaja lepib kuller Sinuga enne kauba kohaletoimetamist telefoni teel kokku.

Mille alusel kaubad kättesaamisel väljastatakse?

Sanatooriumi 8 kaubale järele tulles on vajalik teada tellimuse arve numbrit. Soovitame selleks kaasa võtta ostu kinnituseks e-postkasti saabunud arve, mille võid esitada nii välja prinditud kujul kui ka ette näidates mobiilist. Sinu soovil võib kaubale järele tulla ka mõni teine isik, kellele oled edastanud arve või arve numbri. Kauba vastuvõtjal tuleb esitada ka isikut tõendav dokument.

Pakiautomaati tellides saadetakse ukse avamiseks Sinu mobiilile unikaalne uksekood. Pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt leiad juhised koodi sisestamiseks ja pakilaeka avamiseks. Kulleri poolt alkoholi sisaldava tellimuse kohale toimetamise korral on kullerile vajalik esitada ID-kaart vanuse tuvastamiseks.

Mida teha, kui tasusin kauba eest kuid ei saanud e-kirjaga kinnituskirja?

Palume Sul anda probleemist teada meie klienditeenindusele saates e-postiaadressile kardo@jalgratas.eu  enda ja ostutehingu andmed.

Mis juhtub, kui ma ei saa kaubale kohe järgi tulla?

Juhul, kui Sa ei ole kaubale järele tulnud 14 kalendripäeva jooksul või Sa ei võta seda pakiautomaadist vastu 7 kalendripäeva jooksul, loetakse, et oled lepingust taganenud, ning me tagastame Sulle ostusumma koos postikuluga. Raha tagastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasusid.

Kas e-poest ostetud kaupa saab tagastada?

Loomulikult. Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagastada ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt pakendist välja võetud aluspesu, avatud pakendiga kehahooldusvahendid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Mida kaupade tagastamiseks pean tegema?

Kaupade tagastamisel täida kodulehel "Klienditeeninduse" all olev "Kauba tagastuse" link, märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused ning edasta see koos tagastatava kaubaga Jalgratas OÜ-le.

Tagastatavad kaubad saad Sanataooriumi 8 aadressil tagastada ette teatades telefonile 5640810.

Omniva pakiautomaadist kätte saadud tooted võib tagastada ka sama pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekood, mis paki kättesaamisel. Kullerteenuse kasutamisel võid tagastada kaubad samuti kasutades Omniva pakiautomaati. 

Kas kaupu on võimalik vajadusel ümber vahetada?

Sama tehingu raames tooteid ümber vahetata ei saa. Leides e-poest uue ja sobivama toote, saad teha uue ostu, selle eest tasudes. Mittesobivad tooted saad Jalgratas OÜ-le 14 päeva jooksul tagastada, saades seejärel tagasi nende eest makstud raha.