Varustus


Täpsusta valikut

100% Glendale
Glendale saavutab perfektse tasakaalu aegumatu stiili ja uue ajastu esmaklassilise raami ja  läätse tehnoloogia vahel, mida ratturid ootavad.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*Silindriline klaas pakub takistusteta vaatevälja*Kriimustuse kindel kaitsekiht klaasi..
185.00€
100% Hypercraft
Kasutades 100% uudset UltraCarbon tehnoloogiat, on raamideta HyperCraft kergem, tugevam ja rohkem dünaamiline, kui ükski teine maksimaalse soorituse jaoks mõeldud silmakaitse turul.Disainitud Californias, käsitsi toodetud Itaalias koos Prantsusmaa optikaga.Voolujooneline laseriga lõigatud äärteta silmakaitse koos venti..
185.00€
100% Racetrap
Speedtrapide järgmine evolutsioon - koos isegi suurema vaatevälja ja täiustatud mugavusega.*Disainitud Californias, loodud Euroopas*Ultra HD läätsed toodetud Prantsusmaal purunemiskindlast ja löögikindlast polükarbonaadist*Optiliselt korrektne*Vahetatavad klaasid*100% UV kaitse*Vastupidav, painduv ja kerge TR90 raam*Kr..
155.00€
100% S2
Leidnud inspiratsiooni Speedcraftide legendaarsetest õnnestumistest proffessionaalse rattasõidu suurimatel võidusõitudelt, S2 on 100% kiirus mis loodud igapäevaseks sportlikuks soorituseks. Innovatiivsed tehnoloogiad ja signatuur klaas on valmistatud igal tasemel ratturi jaoks. S2 serv loob täis raamiga prilli välimuse..
165.00€
100% S3
S3 kombineerib parimad detailid kahelt populaarseimalt favoriidilt, laenates S2 ümarat raami ja  Speedcrafti nina ümbritsevaid ventilatsiooniauke.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*Silindriline klaas pakub takistusteta vaatevälja*Kriimustuse kindel kaitsekiht k..
155.00€
100% Speedcraft
Peter Sagani poolt valitud sõiduprillidena on Speedcraftid toodetud kõige rohkem arenenud tehnoloogiatega, et saavutada ülim sportlik saavutus.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*360 kraadine nägemine, et saada segamata vaateväli ja kaitse silmadele*Silindriline klaa..
175.00€
Tooted 1 - 6, tooteid kokku 35, lehekülgi 6