Pikad ja lühikesed särgid

Bioracer on rattamaailmas ülituntud Belgia päritoluga  rattariiete tootja. Belgia, Saksamaa ja Hollandi koondiste pikajaline partner on tuntud oma innovaatiliste ja ülikvaliteetsete riiete poolest, mille üks ja ainus eesmärk on sõitjale pakkuda parimat kvaliteeti, olgu see mugavuse, kiiruse või välimuse suhtes. Lisaks kõigele on Bioracer üks väheseid rattariiete tootjaid, kellel on täielik kontroll oma tootmise üle. Kasutatakse ainult parimaid Euroopast pärit materjale, et tagada ülim kvaliteet. Bioraceri riiete abil on toodud võite kõikidelt tasemetelt, teiste hulgas Olümpialt, Maailmameistrivõistlustelt, Euroopa meistrivõistlustelt ja maailma karikasarja etappidelt.

Täpsusta valikut
Aastaaeg
Pikkus
Sugu
Bioracer Epic Shirt SS
Kerge, aerodünaamiline sõidusärk toodetud kiiruse ja mugavuse jaoks.Peamine riie Speedsilk, küljed ja kaenlaalused AirmeshLai elastiline Powerband hoiab särki paigalPeidetud YKK lukk koos lukugaraažiga3 kergesti kättesaadavat tagataskutMadal ja mugav kraeÕmblusteta aero varrukad..
89.00€
Bioracer Speedwear Concept Jersey RR
Kerge, hingav ja aerodünaamiliselt tuunitud sõidusärkSpeedsilk ja Airmesh materjalidÕmblusteta Aero varrukadYKK lukk koos "lukugaraažiga"3 kergesti kättesaadavat tagataskut, 1 veekindel lukuga taskuLai elastiline Powerband..
119.00€
Bioracer Spitfire Jersey SS
Veniv Lycra ja Matrix riieMadal kaelusÕmblusteta Aerofit varrukad3 kergesti kättesaadavat tagataskutPikk YKK lukk..
79.00€
Bioracer Women`s Epic Shirt SS
Veniv Lycra ja Matrix riieMadal kaelusÕmblusteta Aerofit varrukadPikk YKK lukk3 kergesti kättesaadavat tagataskut..
89.00€
Tooted 1 - 4, tooteid kokku 4, lehekülgi 1