Sõiduprillid100% Glendale
NB! Toodet ei ole laos. Võimalik tellida!Lisainfo kevin@jalgratas.euGlendale saavutab perfektse tasakaalu aegumatu stiili ja uue ajastu esmaklassilise raami ja  läätse tehnoloogia vahel, mida ratturid ootavad.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*Silindriline klaa..
185.00€
100% Racetrap
Speedtrapide järgmine evolutsioon - koos isegi suurema vaatevälja ja täiustatud mugavusega.*Disainitud Californias, loodud Euroopas*Ultra HD läätsed toodetud Prantsusmaal purunemiskindlast ja löögikindlast polükarbonaadist*Optiliselt korrektne*Vahetatavad klaasid*100% UV kaitse*Vastupidav, painduv ja kerge TR90 raam*Kr..
155.00€
100% S2
NB! Kõike värvivalikuid ei ole laos. Võimalik tellida!Lisainfo kevin@jalgratas.euLeidnud inspiratsiooni Speedcraftide legendaarsetest õnnestumistest proffessionaalse rattasõidu suurimatel võidusõitudelt, S2 on 100% kiirus mis loodud igapäevaseks sportlikuks soorituseks. Innovatiivsed tehnoloogiad ja signatuur klaas on ..
155.00€
100% S3
NB! Kõike värvivalikuid ei ole laos. Võimalik tellida!Lisainfo kevin@jalgratas.euS3 kombineerib parimad detailid kahelt populaarseimalt favoriidilt, laenates S2 ümarat raami ja  Speedcrafti nina ümbritsevaid ventilatsiooniauke.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts..
155.00€
100% Speedcraft
NB! Kõike värvivalikuid ei ole laos. Võimalik tellida!Lisainfo kevin@jalgratas.euPeter Sagani poolt valitud sõiduprillidena on Speedcraftid toodetud kõige rohkem arenenud tehnoloogiatega, et saavutada ülim sportlik saavutus.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*360 kra..
155.00€
100% Speedcraft SL
NB! Kõike värvivalikuid ei ole laos. Võimalik tellida!Lisainfo kevin@jalgratas.euPeter Sagani poolt valitud sõiduprillidena on Speedcraftid toodetud kõige rohkem arenenud tehnoloogiatega, et saavutada ülim sportlik saavutus. Speedcraft SL on väiksema läätsega versioon tavalisest Speedcraftist. Sobib rohkem väiksema näo..
155.00€
Tooted 1 - 6, tooteid kokku 7, lehekülgi 2