Sõiduprillid


100% Glendale
Glendale saavutab perfektse tasakaalu aegumatu stiili ja uue ajastu esmaklassilise raami ja  läätse tehnoloogia vahel, mida ratturid ootavad.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*Silindriline klaas pakub takistusteta vaatevälja*Kriimustuse kindel kaitsekiht klaasi..
185.00€
100% Racetrap
Speedtrapide järgmine evolutsioon - koos isegi suurema vaatevälja ja täiustatud mugavusega.*Disainitud Californias, loodud Euroopas*Ultra HD läätsed toodetud Prantsusmaal purunemiskindlast ja löögikindlast polükarbonaadist*Optiliselt korrektne*Vahetatavad klaasid*100% UV kaitse*Vastupidav, painduv ja kerge TR90 raam*Kr..
195.00€
100% S2
Leidnud inspiratsiooni Speedcraftide legendaarsetest õnnestumistest proffessionaalse rattasõidu suurimatel võidusõitudelt, S2 on 100% kiirus mis loodud igapäevaseks sportlikuks soorituseks. Innovatiivsed tehnoloogiad ja signatuur klaas on valmistatud igal tasemel ratturi jaoks. S2 serv loob täis raamiga prilli välimuse..
195.00€
100% S3
S3 kombineerib parimad detailid kahelt populaarseimalt favoriidilt, laenates S2 ümarat raami ja  Speedcrafti nina ümbritsevaid ventilatsiooniauke.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*Silindriline klaas pakub takistusteta vaatevälja*Kriimustuse kindel kaitsekiht k..
155.00€
100% Speedcraft
Peter Sagani poolt valitud sõiduprillidena on Speedcraftid toodetud kõige rohkem arenenud tehnoloogiatega, et saavutada ülim sportlik saavutus.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*360 kraadine nägemine, et saada segamata vaateväli ja kaitse silmadele*Silindriline klaa..
195.00€
100% Speedcraft SL
Peter Sagani poolt valitud sõiduprillidena on Speedcraftid toodetud kõige rohkem arenenud tehnoloogiatega, et saavutada ülim sportlik saavutus. Speedcraft SL on väiksema läätsega versioon tavalisest Speedcraftist. Sobib rohkem väiksema näoga inimestele ja nendele, kes soovivad väiksemat läätse.*Disainitud Californias, ..
195.00€
Tooted 1 - 6, tooteid kokku 7, lehekülgi 2