100% sõiduprillid

100% on alates 1980'ndatest olnud motokrossi maailmas ikooniline bränd ja on seotud mitmete hetkede ja innovatsioonidega, mis on aidanud luua modernse motokrossi. Viimastel aastatel on 100% bränd hakkanud tootma ka rattaprille ja levinud kulutulena oma värviliste ja julgete disainidega. Lisaks on ta juba võitnud mitmeid maailmameistri tiitleid ja pea kõikidel suurtel võistlustel toonud poodiumikohti, seda nii maanteel, cyclocrossis kui ka olümpiakrossis. "If you aren't giving it a 100%, you will regret it"
100% Glendale
Glendale saavutab perfektse tasakaalu aegumatu stiili ja uue ajastu esmaklassilise raami ja  läätse tehnoloogia vahel, mida ratturid ootavad.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*Silindriline klaas pakub takistusteta vaatevälja*Kriimustuse kindel kaitsekiht klaasi..
188.09€
100% Racetrap
Speedtrapide järgmine evolutsioon - koos isegi suurema vaatevälja ja täiustatud mugavusega.*Disainitud Californias, loodud Euroopas*Ultra HD läätsed toodetud Prantsusmaal purunemiskindlast ja löögikindlast polükarbonaadist*Optiliselt korrektne*Vahetatavad klaasid*100% UV kaitse*Vastupidav, painduv ja kerge TR90 raam*Kr..
157.59€
100% S2
Leidnud inspiratsiooni Speedcraftide legendaarsetest õnnestumistest proffessionaalse rattasõidu suurimatel võidusõitudelt, S2 on 100% kiirus mis loodud igapäevaseks sportlikuks soorituseks. Innovatiivsed tehnoloogiad ja signatuur klaas on valmistatud igal tasemel ratturi jaoks. S2 serv loob täis raamiga prilli välimuse..
167.75€
100% S3
S3 kombineerib parimad detailid kahelt populaarseimalt favoriidilt, laenates S2 ümarat raami ja  Speedcrafti nina ümbritsevaid ventilatsiooniauke.*Disainitud Californias, toodetud Euroopas*Tugeva ja kerge ehitusega polükarbonaat lääts*Silindriline klaas pakub takistusteta vaatevälja*Kriimustuse kindel kaitsekiht k..
157.59€
100% Speedtrap
Ulatusliku vaateväljaga ja ühe läätsega Speedtrapid kaitsevad ja lubavad sul ringi vaadata ilma takistusteta.  Täiustatud nägemine ja selgus on loodud, kasutades silmade naturaalseid kurve. Ventilatsiooniaukude, kompromissitu mugavuse ja sobivuse ja reguleeritavate templi otstega on Speedtrapid ülimad soorituse ja..
167.75€
Tooted 1 - 5, tooteid kokku 5, lehekülgi 1